Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Svatební veletrh na zámku v Kravařích 10. – 11.11.

2012-10-12.Líbí se mi (0).Komentářů: 0
Úvod/Svatební blog, aneb články ze světa svateb/Svatební akce/Svatební veletrh na zámku v Kravařích 10. – 11.11.

Inspirujte se na jediném svatebním veletrhu na Opavsku!

Inspirace nejen pro Vaši svatbu…
Městský úřad Kravaře, odbor sociálních věcí a kultury pořádá ve dnech 10. a 11. listopadu 2012 od 10:00 do 18:00 hod. na zámku v Kravařích třetí ročník Svatebního veletrhu. Jde o jediný takový veletrh na Opavsku!

Pro návštěvníky bude připravena pestrá nabídka služeb, bez kterých se žádná svatba neobejde. Na akci nebude chybět rozsáhlý výběr svatebních a společenských šatů, šatů pro družičky, spodního prádla, dále pak svatební dorty, cukroví, svatební koláče, svatební oznámení, snubní prsteny, doplňky a dekorace, svatební automobily k pronájmu a mnoho dalších.

Dámy jistě zaujmou originální vazby květin, či prezentace kosmetických a kadeřnických služeb. Připravena bude také prezentace obřadních síní na Hlučínsku, nebude chybět ani nabídka prostor k pronájmu na Vaši svatbu či oslavu jubilea.

Návštěvníci se budou moci nechat inspirovat také na blížící se plesovou sezónu, na 1. svaté přijímaní, oslavy životních jubileí a mnoho dalších příležitostí.

Svatební veletrh v Kravařích

Po oba dva dny bude probíhat bohatý doprovodný program. K vidění budou módní přehlídky svatebních a společenských šatů, spodního prádla, pánské kolekce, dále pak květinové show a další…

Na přehlídkách můžete vidět Michaelu Dihlovou (finalistku České miss 2012) a Šárku Cojocarovou (Českou miss Earth 2011).

Vstupné na akci je 40 Kč. Více informací o svatebním veletrhu v Kravařích.

  • Svatební veletrh - plakátek

    Svatební veletrh - plakátek

© Copyright 2008 - 2024 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz