Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Jazz, pop a swing – stylová hudba na vaši svatbu!

Jazz, pop a swing! Styl, emoce a atmosféra! I tak může vypadat váš velký den. Čtět dál.

2016-01-12.Líbí se mi (0).Komentářů: 0
Úvod/Svatební blog, aneb články ze světa svateb/Hudba na svatbu/Jazz, pop a swing – stylová hudba na vaši svatbu!

Jazz, pop a swing! Styl, emoce a atmosféra! I tak může vypadat váš velký den.

Máte rádi standardní tance jako je blues, foxtrot, jive, ale zároveň si chcete zatančit i na moderní hudbu, tak aby byla spokojená jak starší generace tak i ta mladší?

Máte rádi Franka Sinatru, Ellu Fitzgerald, Luise Armstronga, Jamieho Culluma, Norah Jones, Michaela Bubleho? Léty prověřené hity i moderní hudbu?

Hudební kapela oživí váš svatební den

Právě takovou kombinaci vám umí nabídnout kapela Veronika Suchánková & The Band. Veronika je zpěvačka pohybující se na pomezí popu, jazzu a swingu, její repertoár je tvořen hudbou od doby meziválečné po současnost, od jazzu a swingu k rokenrolu a současnému popu. V kapele ji doprovází zkušení profesionální hudebníci jako je Tadeáš Mesany na kontrabas, Tomáš Piala na bicí a Tanita Yanková na klavír.

Kapela míchá styly starší i nové, využívá mixu swingu, jazzu a moderních melodií. Vždyť co býval kdysi jazz a swing? Hudba, na kterou se tančilo až do rána.

Hudba pro svatební obřad i svatební hostinu

Kapela má repertoár ke svatebnímu obřadu, odpolední hostině i večerní oslavě. Může hrát v různých formacích, v duu (piano + zpěv), triu (piano, zpěv, kontrabas) i komplet celá kapela s bicími nástroji. V repertoáru má jazzové standardy v moderním provedení, starší hity jako Fly me to the moon, Strangers in the night, What a wonderful world, Lady is a tramp, ale i známé české písně jako Kloubouk ve křoví, Tmavomodrý svět, Slunečnice, aj. Zároveň s nimi i moderní hudbu jako jsou hity Jamie Culluma, kapely Florence and the Machine, Michaela Bubleho a dalších.

Don‘t mean a thing

Video: Youtube

Kapela se vyznačuje citlivostí ve výběru repertoáru pro určité příležitosti, vystupuje s elegancí a grácií, dokresluje atmosféru společenských akcí, ať už se jedná o svatby, firemní akce či jiné příležitosti. Kapela má i vlastní koncerty, kde je vítána široká veřejnost.

Podívejte se na další videa kapely

Kapela se domluví v českém, anglickém i německém jazyce, má vlastní hudební aparaturu využitelnou do prostorů pro cca 100 lidí. Kontaktní údaje, fotografie a videa najdete na webu www.veronikasuchankova.cz.

Foto: Tomáš Moudrý

Veronika Suchánková & The Band
© Copyright 2008 - 2024 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz