Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Svatební lampiony a balonky - zábava nebo výzdoba?

Jak svatební balonky, tak lampiony jsou krásnou svatební výzdobou, ale i jejich vypouštění může být skvělá zábava.

2016-04-25.Líbí se mi (0).Komentářů: 0
Úvod/Svatební blog, aneb články ze světa svateb/Svatební vybavení/Svatební lampiony a balonky – zábava nebo výzdoba?

Jak svatební balonky, tak lampiony jsou krásnou svatební výzdobou, ale i jejich vypouštění může být skvělá zábava.

Svatební balónková výzdoba

Balónková výzdoba u nás ještě není tak zažitá, známe jí především z amerických filmů. Nicméně tím spíš vám balonky vytvoří originální výzdobu. Na vaší svatbě by rozhodně balónková výzdoba neměla chybět, prostoru kde se bude konat vaše svatební hostina i následná oslava, dodají na originalitě a podtrhnou romantickou atmosféru.

Svatebními balónky můžete nazdobit například stůl nebo je můžete umístit kamkoli na zemi. Jednoduše s nimi vyplníte prázdná místa v sále a ten tak získá kouzelnou atmosféru. Balónky například obalíte zábradlí, nebo z nich vyrobíte slavobránu.

Vypouštění balónků jako zábava na svatbu

Svatební balónky nemusí sloužit pouze k výzdobě svatební hostiny a svatebního místa. Pro balónky najdete mnoho využití. Můžete s nimi hrát různé svatební hry, zabavit jimi děti anebo je můžete vypustit.

Vypouštění balónků svatebčany vypadá např. na fotografiích krásně. Na konec stuhy přivažte kartičku, svatebčané na ni mohou napsat přání pro novomanžele nebo pro ostatní hosty.

Lampiony

Vypouštění svatebních lampionů

Plánujete svatební oslavu a hledáte originální a romantický svatební doplněk a netradiční zábavu? Svatební lampiony se v dnešní době stávají stále oblíbenější svatební zábavou. Zkuste to s lampiony štěstí, zvanými též svatební lampiony nebo létající přání.

Kouzelník na svatbu

Jak zabavit svatební hosty na svatbě?

Zábava na svatbě je velice důležitá. Vaši svatební hosté si spolu s vámi svatbu chtějí užít a skvěle se bavit.

Přejít na celý článek »

Svatební lampiony můžete vypustit ke hvězdám, nebo můžete vaše štěstí pustit po vodě. Obě varianty vypouštění svatebních lampionů mají své kouzlo a na vaší svatbě budou originální zábavou. Při plánování svatební párty na ně nezapomeňte.

Foto: Archiv Svět svateb

Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2018 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz