Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

I Praha 8 může být ideálním místem pro vaši svatbu

Svatební obřad, hostina a svatební noc na Praze 8? Ano, přesvědčte se sami!

2018-02-01.Líbí se mi (3).Komentářů: 0
Úvod/Svatební blog, aneb články ze světa svateb/Svatební místa/I Praha 8 může být ideálním místem pro vaši svatbu

Hledáte na Praze 8 místo pro vaši svatbu, svatební hostinu či raut a svatební noc? Čtěte dále…

Většina z nás má se svatbou spojenou sousední oblast Prahy 8 – Tróju, kde se nachází mnoho krásných a zajímavých míst, jakými jsou například Trojský zámeček či vinice sv. Kláry s kaplí. Ta jsou pro svatební obřady jako stvořena. Kde ale příjemně strávit zbytek svatebního dne?

Svatební hostina na Praze 8 s výhledem

Přesun ze svatebního obřadu na hostinu, by neměl být nikterak chaotický, ba naopak. Měla by zůstat zachována příjemná svatební atmosféra. Proto je vhodné vybírat restaurace v blízkosti svatebního obřadu.

Jako vhodné místo pro vaši hostinu se nabízí Hotel Troja, který je umístěn co by kamenem dohodil od svatebních míst v Troje. Hotel Troja není jen hotel s restaurací. Nabízí velmi útulné zázemí s dokonalými službami a příjemným personálem.

Mimo svatební hostiny můžete ocenit i možnost uspořádaní svatební party či rychlý a pohodlný přesun hostů do hotelových pokojů. Zkrátka hotel Troja je jako stvořený pro váš svatební den. A ranní snídaně na rozloučenou se všemi vašimi hosty je už jen příjemným bonusem.

Restaurace nebo soukromý salonek s výhledem na Prahu

V hotelu Troja máte na výběr hned ze tří možností, kde uspořádat svatební hostinu. Každé z těchto míst má své jedinečné výhody, vybere si tak opravdu každý.

Je libo krásná restaurace, útulná zimní zahrádka nebo salonek s panoramatickým výhledem celou Prahu? Kapacita jednotlivých prostor se pohybuje až po 80 hostů, odvíjí se od uspořádání stolů.

Chci další informace o svatbě v hotelu Troja

Zimní zahrádka je moderní vzdušný prostor, příjemně zakomponovaný do klidné části zahrady. Je vhodný pro menší svatební hostiny pro 22 hostů.

Naopak v restauraci budete v samém centru všeho dění a pro zábavu můžete využít i přilehlých prostor. Kapacita restaurace je 80 lidí.

V salonku s výhledem na Prahu nebudete nikým rušeni a budete si tak moci naplno užívat svatební atmosféru až s 40 hosty. Salonek je umístěn v horním patře hotelu a je oddělen od běžného provozu.

Dokonce je vybaven vlastní kuchyní, která bude dělat pokrmy na přání. Samozřejmostí je vlastní šatna, toalety a bar, navíc je možné umístit projektor k promítání předsvatebních fotografií novomanželů.

Pro novomanžele luxusní svatební pokoj

Splňte si svůj sen! Prožijte svatební noc v luxusním pokoji, který vám zajistí ten nejromantičtější pohled na nádherně osvětlenou noční Prahu, a přitom si užívejte přítomnost milované osoby.

Ani vaši hosté nepřijdou zkrátka, protože Hotel Troja nabízí dvacet dva moderně vybavených pokojů, které zaručí nikým nerušený odpočinek po náročném svatebním dnu.

Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2021 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz