Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Svatba v nejkrásnějších pražských parcích

I v Praze můžete prožít svatební den v samém srdci přírody.

2018-03-31.Líbí se mi (4).Komentářů: 0
Úvod/Svatební blog, aneb články ze světa svateb/Svatební místa/Svatba v nejkrásnějších pražských parcích

Uspořádejte si svatbu pod širým nebem v přírodě a současně v samém centru Prahy.

Svatba je nevšední událost, na kterou jen tak nezapomenete, a proto je důležité zvolit takové místo, které vám bude příjemné, nebo ke kterému máte hlubší vztah či vzpomínku. Může to být místo pod širým nebem nebo v parku, kde jste se poprvé uviděli nebo místo vašeho prvního políbení.


A jaké jsou ty nejkrásnější pražské parky?


 • Tip č. 1: LADRONKA
  Mezi nejkrásnější parky, kde lze prožít svůj svatební den patří Ladronka. Romantické prostory nabízí i stejnojmenná usedlost Ladronka s restaurací a své ANO si můžete říct v blízké kapličce, kde můžeme zhotovit i krásné fotografie.
 • Tip č. 2: GRÉBOVKA
  Na druhé straně řeky Vltavy, poblíž vršovického nádraží, najdete park Grébovka. Jde sice o centrum Prahy, ale i přesto se zde můžete cítit jako princezna a mít svatbu ve stylovém parku anglického stylu. Nádherné a romantické prostředí parku Grébovka vás okouzlí.
 • Tip č. 3: STROMOVKA
  V parcích můžete velmi často narazit na krásnou krajinu plnou stromů a keřů, a tak je tomu i ve Stromovce. Můžete zde najít mnoho míst, kde svatbu uskutečnit, jako například v Královské oboře.
 • Tip č. 4: LETENSKÉ SADY
  Pokud se rozhodnete mít svatbu na Letné, můžete počítat s tím, že se budete cítit jako lesní víla, protože jde o přirozené prostředí a veškerá pozornost bude namířena vaším směrem. Nádech přirozenosti může vaší svatbě podtrhnout novorenesanční Letenský zámeček.
Svatba na podzim je plná krásných barev od žluté, přes zlatou, červenou až po hnědou

Svatba v parku či zahradě je krásný nápad, ale musíte počítat s možností deště a být připraveni na tzv. mokrou variantu, což znamená minimálně mít pro každého k zapůjčení deštník.

Proč mít svatbu v parku?

Mnohé z nás láká mít svatbu pod širým nebem, kdy slunce svítí, lehký vánek mírně nadzvedává nevěstě závoj, kolem je jen příroda a jsme v kruhu našich blízkých. V Praze určitě najdete příhodná místa, která tyto požadavky splňují.

Na co dát pozor při svatbě venku pod širým nebem?

Bohužel je možné, že vašeho obřadu se nechtěně zúčastní některý kolemjdoucí či sportovec. Jestliže máte vybrané místo i den, tak si můžete vizualizovat krásné slunečné počasí. Sice se říká, že „prší štěstí“, ale proč by to štěstí na vás nemohlo svítit? 🙂

© Copyright 2008 - 2024 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz