Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Originální svatební dárky pro hosty

Svatební bublifuk, čokoládky, nebo svatební mandle? Vyberte pro svatebčany ten správný dárek.

2018-06-10.Líbí se mi (11).Komentářů: 0

Pokud chcete poděkovat svým svatebním hostům, darujte jim nějakou drobnost na památku. Máme pro vás pár zajímavých tipů na dárky pro svatebčany.

7 tipů na svatební dárky pro svatebčany

V tomto článku naleznete tipy na dárky pro svatebčany, které jsou hezkým poděkováním. Svatební tužky, tradiční svatební výslužky, vlastnoručně vyrobené svatební noviny nebo mandle a miničokolády pro svatební hosty. Děti ocení dárek v podobě bublifuku, který je perfektní i na svatebních fotografiích a navíc je zabaví.

Doporučujeme: Balíček 40ks svatebních tužek

Akce na svatební sezónu 2018 (sleva 10%)

Výběr z 10 typů psacích, tiskacích i moderních písem. Možnost vložení různých motivů kamkoliv do textu. Volba umístění textu na střed nebo na konec tužky. V případě umístění textu na střed tužek je můžete hezky ozdobit mašlí ze saténové stuhy v barvě vaší svatby. Gravírování je krásně čitelné a v barvě přírodního dřeva tužky.

Náš tip: Překvapte dárkem svatební hosty. Na každou tužku lze vyrýt jejich jméno.
Koupit balíček 40ks svatebních tužek s 10% slevou

Doporučujeme: Svatební čokoládky od Chocolissimo

Svatební čokoládky jsou milým a originálním poděkováním jak pro svatebčany, rodiče snoubenců i samotné novomanžele. V nabídce firmy Chocolissimo naleznete mnoho druhů svatebních čokoládek z pravé belgické čokolády vyrobené z kvalitních a čerstvých surovin.

Koupit čokoládky od Chocolissimo

Čokoládky jsou vyrobeny s různými příchutěmi a barevnými a individuálními potisky dle přání zákazníka. Všechny čokoládky jsou zabaleny v originálních a elegantních krabičkách, svatební pralinky jistě potěší všechny milovníky čokolády.

Foto: Chocolissimo.cz

TIP č.1 – Originální svatební tužky s gumou nebo krystalem Swarovski

Bílé tužky s vyrytými jmény a datem svatby jsou originálním a zároveň užitečným dárkem pro svatební hosty. Svatební tužka bude jistě hezkou vzpomínkou.

Vybírat můžete z několika druhů písma a obrazců. Vytvoříte si tak jedinečný svatební doplněk. Tužky můžete doladit do detailů. Text si nechte vyrýt na střed tužky a její konec ozdobte barevnou stuhou. Nápis můžete dokonce obarvit pomocí fixu či navlhčené křídy. Barva se nasákne do písmenek a lakované okolí jednoduše otřete. Písmenka budou zářit ve vaší barvě.

Prohlédnout varianty svatebních tužek

TIP č.2 – Sladké a tradiční svatební výslužky

Výslužky pro svatebčany jsou milým a sladkým poděkováním, mají u nás dlouholetou tradici. Mohou být naplněny čímkoliv, kouskem dortu, svatebními koláčky, cukrovím, čokoládovými pralinkami nebo bonbony.

Koupit krabičky na výslužky

TIP č.3 – Svatební mandle

Druhým nejčastějším dárkem pro svatební hosty jsou svatební mandle. Hořká chuť mandle symbolizuje těžké chvilky manželství a cukrová poleva jeho sladký začátek. Mandle v cukrovém obalu mohou posloužit i jako jmenovka na svatební tabuli.

Svatební mandle
Zobrazit druhy svatebních mandlí

TIP č.4 – Svatební čokolády

Svatební miničokoláda s poděkováním, datem svatby a se jmény novomanželů nebo rovnou společnou fotografií je také skvělým tipem na dárek. Dokonce může posloužit i jako sladké svatební oznámení rozeslané ještě před svatbou.

Svatební čokolády
Vytvořit a koupit vlastní miničokolády

TIP č.5 – Skleničky se jmény

Svatební skleničky s vypískovanými jmény hostů jsou skvělým dárkem pro hosty a připomínkou na vaši svatbu.

Koupit svatební skleničky se jmény

TIP č.6 – Svatební lžičky se jmény hostů

Lžičky se jménem poslouží i jako originální jmenovka. A po svatbě jako památka a dárek pro svatební hosty.

Koupit svatební lžičky se jmény hostů

TIP č.7 – Svatební bublifuk

Svatební bublifuk má dvojí využití – místo házení konfet nebo rýže budete v oblaku bublinek! Svatební fotografie budou vypadat báječně a ještě si svatebčané odnesou tento drobný dáreček na památku. Svatební bublifuk si nechte vytvořit na míru – můžete si objednat lahvičku s etiketou dle vašeho návrhu. Nebo objednejte bublifuk bez etikety a tu si pak vytvořte sami doma!

Koupit svatební bublifuky

Foto: Stuhy.cz, Svatebnidekorace.cz, Svatebnizbozi.cz, Svatební diář

Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2018 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz