Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Svatební čokoládky a čokolády s potiskem i fotografií

Svatební čokolády a čokoládky mají hned několik využití. Nejčastěji slouží jako sladké poděkování od novomanželů svatebním hostům za účast.

2018-06-07.Líbí se mi (1).Komentářů: 0
Úvod/Články/Svatební dorty/Svatební čokoládky a čokolády s potiskem i fotografií

Svatební čokolády a čokoládky mají hned několik využití. Nejčastěji slouží jako sladké poděkování od novomanželů svatebním hostům za účast.

Svatební čokoláda jako dárek pro hosty

Sladké poděkování hostům, jmenovka na stůl nebo svatební oznámení? Jak svatební čokoládu využijete je jen na vás. Svatební čokoláda je klasická čokoláda ve speciálním obalu, na kterém je natisknuto datum svatby a jména novomanželů. Případně i vaše motto nebo společná fotografie.

Svatební čokolády

“Čokoládky je možné využít také jako jmenovky na svatební tabuli.”

Máte originální svatbu a přeje si obdarovat vaše svatební hosty zajímavou výslužkou? Darujte jim místo tradičních svatebních výslužek právě svatební čokoládu. Jistě to pro ně bude milé překvapení.

Přejít do e-shopu SVATEBNÍ ČOKOLÁDY

Sladké svatební čokoládové oznámení

Dalším využitím pro svatební čokoládku je svatební oznámení. Sladké svatební oznámení můžete rozeslat hostům ještě před svatbou. Toto sladké a zaručeně originální oznámení je mnohem více potěší.

Svatební čokolády

Svatební čokoláda s vlastním designem

Na svatební čokoládu si můžete nechat zhotovit, cokoliv vás napadne. Vaší fantazii se meze nekladou. Pak si můžete být jisti, že vaše svatební čokoláda bude jistě originálním a milým poděkováním svatebčanům.

Přejít do e-shopu SVATEBNÍ ČOKOLÁDY

Většinou stačí zaslat požadavky na originální svatební čokoládu a nazpět vám přijde zpracovaný návrh, jako například zde: Svatební čokolády. Je zde také možnost vybrat si z již připravených designů, které se na našem trhu objevují.

Foto: Svatební dekorace

Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2018 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
AKCE 2018

Doporučujeme: 

Milý dárek pro Vaše hosty

Akce na svatební sezónu 2018 (sleva 10%)

– upomínka a poděkování pro svatebčany
– výběr z 10 typů písem
– možnost vložení různých motivů
– umístění textu na střed nebo na konec
– krásně čitelné v barvě přírodního dřeva
Gravírované svatební tužky