Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Představujeme 15. ročník svatebního veletrhu Pardubice

Svatební a společenské šaty, pánská móda pro ženichy a ostatní pány, snubní a zásnubní prsteny, svatební květiny a dekorace, cukroví a svatební dorty.

2019-01-07.Líbí se mi (3).Komentářů: 0
Úvod/Svatební blog, aneb články ze světa svateb/Svatební akce/Představujeme 15. ročník svatebního veletrhu Pardubice

Brány 15. ročníku svatebního veletrhu Pardubice se otevřou v sobotu 26. ledna 2019 v 10:00 hodin.

Nevěsta na svatebním veletrhu Pardubice 2019

Svatební veletrh s tradicí

Slavnostní jubilejní 15. ročník svatebního veletrhu Pardubice přivítá snoubence, jejich rodiny a všechny zamilované páry v centru Pardubic. Brány svatebního veletrhu se otevřou v sobotu 26. ledna 2019 v 10.00 hodin v překrásném foyer budovy ČSOB Pojišťovny na Masarykově náměstí v Pardubicích.


Termín konání:

  • Sobota 26.1.2019: 10.00 – 17.00 hodin
  • Neděle 27.1.2019: 10.00 – 16.00 hodin

Kde?

Masarykovo nám. 1458, 530 02 Pardubice I-Zelené Předměstí – MAPA ZDE


Vstupné:

ZDARMA

Svatební veletrh nejen pro nevěsty a ženichy

Tradičně veletrh nabídne širokou paletu svatebních a společenských šatů, pánské módy pro ženichy a ostatní pány, výběr snubních a zásnubních prstenů, svatebních květin a dekorací, cukroví a svatebních dortů.

Svatební veletrh Pardubice 2019 schody
Svatební veletrh Pardubice 2019 pohled shora
Svatební veletrh Pardubice 2019 nevěsty před budovou
Svatební veletrh Pardubice 2019 ve třech poschodích

Hudba, zábava, foto, video

Zazní také hudba nejen k obřadu, ale také doprovod na svatební hostinu a posvatební zábavu, uvidíte ukázky svatební zábavy v podobě tanečních vystoupení. Snoubenci si budou vybírat práci hned několika profesionálních fotografů a videokameramanů, kteří zvěční Váš den D do nezapomenutelných fotek a videa.

Dobré jídlo a pití je základ

Na žádné veselce nesmí chybět dobré jídlo a pití, proto veletrh nabídne také možnosti hotelů a restaurací, kde si lze uspořádat svatební hostinu nebo cateringové společnosti, které zařídí Vaši hostinu třeba i u Vás na zahradě. Také pro ty snoubence, kteří chtějí mít svatbu doma a ve své režii, myslíme a mezi vystavovateli jsou Ti, kteří Vám např. zajistí domácí prosecco bar nebo zajistí profesionální kávovar včetně kávy.

Svatební veletrh Pardubice 2019

Tři patra vystavovatelů, služby od A do Z

„Svatební veletrh má opět pro návštěvníky připravena tři patra vystavovatelů se vším, co potřebují pro svůj slavnostní svatební den. Páry si vyberou vše od A do Z. Od nabídky místa pro svůj svatební obřad až svatební cestu. Nezapomínáme na nevěsty, které chtějí být ve svůj svatební den nezapomenutelně krásné. Proto v každé patře veletrhu najdete vizážistku, případně i kadeřnici, která Vám ochotně a ráda poradí s vizáží,” říká jednatelka pořádající agentury.

V doprovodném programu samozřejmě uvidíte především módní přehlídky svatebních šatů, nově však také oblečení a klobouky pro maminky snoubenců, uslyšíte skladby pro svatební obřady hrané na harfu či saxofon, vystoupí také písničkář. Vizážistky promění nenalíčenou modelku v okouzlující nevěstu, kadeřník pak předvede nejnovější kadeřnické trendy pro svatební účesy. Program bude jako vždy bohatý, stejně tak jako tombola.

Soutěž o svatební cestu do luxusního SPA resortu

Pro všechny, kdo budou mít v roce 2019 svatbu, máme připravenou jednoduchou soutěž o svatební cestu do luxusního SPA resortu Tree of Life**** v Lázních Bělohrad.

Tradiční je také bezplatný vstup na veletrh.

Hotel Tree of Life

Další informace najdete www.svatebni-veletrh-pardubice.cz a Facebooku.

Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2019 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz