Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Zásnuby a vše o nich na jednom místě

Každá dívka touží zažít romantické požádání o ruku

Úvod/Přípravy/Zásnuby

Romantická hudba, večeře při svíčkách a zásnubní prsten s briliantem. Jeden z mnoha způsobů, jak požádat svoji milou o ruku.

Jak jen vybrat vhodný zásnubní prsten? Rádi Vám pomůžeme a navíc Vám dáme pár tipů, jak ho snoubence vkusně navléknout. Pro inspiraci si přečtěte náš článek Žádost o ruku.

Zásnuby a tradice

Žádost po ruku

1. Snoubenka dostává od snoubence zásnubní prstýnek. Snoubenec by měl dostat dar, který bude nosit taktéž stále při sobě (šperk či hodinky). Dary mohou mít vyryté jméno či datum zasnoubení.

2. Nejprve by měla být o zásnubách informována rodina snoubenky, nejlépe při společné večeři. Snoubenec by měl přinést kytici své snoubence i mamince snoubenky. Po oznámení zasnoubení rodičům snoubenky, by mělo být zasnoubení formálně oznámeno rodičům snoubence.

3. Zasnoubení by mělo trvat minimálně 6 měsíců a maximálně jeden rok.

Jaký vybrat prsten pro přítelkyni?

Zásnubní prsteny

Zásnubní dary – tradice a tipy!

Zásnubní dary

Díky romantickým květinám řekne „Ano“

Prvním krokem k uzavření manželství jsou zásnuby. Většina mužů se snaží pro svou vyvolenou vybrat romantické místo, zvolit vhodná slova a samozřejmě vybrat krásný prsten. Přitom květiny podtrhnou celý okamžik a dotvoří romantickou atmosféru.

Krátký okamžik musí muž udělat nezapomenutelným. V současné době jsou trendem netradiční místa. Na rozhledně, na výletě i při sledování západu slunce z horkovzdušného balónu. I tam všude musí muž nenápadně dopravit vše potřebné. Květiny Express vám s tím pomohou, květy dopraví v krátkém čase a kamkoliv.

Vybrat květinu k zásnubám
© Copyright 2008 - 2018 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
KONEČNĚ OSOBNÍ DIÁŘ
Konečně osobní diář

Konečně osobní diář