Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Svatba v interiéru od Adolfa Loose v Plzni

Svatební obřad v jedinečním interiéru od Adolfa Loose v Plzni.

2016-04-13.Líbí se mi (2).Komentářů: 0
Úvod/Svatební blog, aneb články ze světa svateb/Svatební místa/Svatba v interiéru od Adolfa Loose v Plzni

Rádi byste prožili váš svatební den v komorním prostředí s neopakovatelnou atmosférou? Přijďte si prohlédnout bytový interiér v centru Plzně navržený světoznámým architektem Adolfem Loosem.

Svatební obřad

Adolf Loos byl významným architektem českého původu, který se nesmazatelně zapsal do historie města Plzně. Je považován za jednoho ze zakladatelů evropské moderní architektury. Na přání bohatých plzeňských židovských rodin zde vytvořil několik ojedinělých bytových interiérů. Dosud zrekonstruované interiéry jsou v rámci tří prohlídkových tras zpřístupněny veřejnosti. Provozovatelem těchto prohlídkových tras je městská příspěvková organizace Plzeň-TURISMUS.

Své „ano“ si řeknete v salonu s mramorovým obkladem

Říci si své „ano“ tak můžete v bytovém interiéru v Bendově ulici číslo 10 (součást první prohlídkové trasy), navrženém pro rodinu Krausových. Tento interiér je kombinací původního, avšak restaurovaného vybavení doplněného moderními prvky. Samotný obřad probíhá v salonu s překrásným mramorovým obkladem a protilehlými zrcadlovými stěnami, které vytvoří neopakovatelnou atmosféru pro váš velký den. Podívejte se na video a přesvědčte se sami!

Prostory vhodné pro svatební obřad i společenskou akci

Kapacita těchto prostor je až 40 osob. Svatební obřady se zde po předchozí domluvě konají celoročně. Interiér bytu v Bendově 10 je přizpůsoben ke konání jiných kulturních a společenských akcí. Prostor je tak možné si pronajmout pro komerční i nekomerční účely. Fotografování je po domluvě možné v interiérech bytu Krausových a Voglových, které jsou součástí první prohlídkové trasy, tedy Bendově 10 a Klatovské 12.

KONTAKT
Plzeň – TURISMUS, p.o.
Magdalena Soukupová
Tel.: +420378037966
E-mail:[email protected]

Svatba v interiéru od Adolfa Loose v Plzni
© Copyright 2008 - 2024 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz