Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Fotokoutek na svatbě? Ano nebo ne?

Přejete si svou svatbu a svatební zábavu něčím ozvláštnit? Mějte na svatbě fotokoutek s originálními doplňky na focení.

2017-10-27.Líbí se mi (1).Komentářů: 0
Úvod/Články/Zábava na svatbu/Fotokoutek na svatbě? Ano nebo ne?

Díky fotokoutku vytvoříte vtipné fotografie s vašimi svatebními hosty a fotografování se navíc stane nezapomenutelnýmzážitkem, který si hosté spolu s fotografiemi odnesou.

Originální zábava pro novomanžele i svatební hosty

Svatební fotokoutek si můžete vytvořit jednoduše sami. Stačí vám místo, kde si vytvoříte pěkné pozadí, různé fotorekvizity (ty se dají levně koupit, případně doma vyrobit) a fotoaparát se stativem a obsluhou, případně můžete rovnou využít vašeho svatebního fotografa.

A pokud se nechcete s vytvářením fotokoutku zabývat, najměte si profesionály. Služba svatebního fotokoutku nabízí výběr z mnoha pozadí, rekvizity, obsluhu a především stroj, který vám fotografie rovnou vytiskne.

Náš tip:

  • širokou škálu fotopozadí a rekvizit mají na Youbox.cz
youbox_logo_zluta
Fotokoutek

Dekorace do fotokoutku

Fotodekorací neboli fotorekvizit je spousta. Mezi oblíbené dekorace patří paruky, tabulky a křídy, různé nápisy, klobouky, brýle i nosy, boa, havajské či námořnické doplňky, sportovní rakety a další. Při výběru fotodekorací se meze nekladou, kombinovat je můžete dle chuti a přání.

Vybrat fotorekvizity do fotokoutku

“S fotokoutkem si každý užije spoustu zábavy, na svatbě by neměl chybět.”

Youbox.cz – ideální fotokoutek na vaši svatbu

Špičková technologie, vysoká kvalita fotografií a tisku.

Zjistit více o Youbox.cz

Pozadí fotokoutku

Na pozadí fotokoutku je lepší využít místo, kde je klidněji – salonek v restauraci, vzdálenější konec zahrady. Především kvůli fotoaparátu, aby se při svatebním veselí nezničil. Na stěnu naproti fotoaparátu můžete umístit různé girlandy s nápisy, monogramy snoubenců, závěsné dekorace, balonky nebo například barevné pompoms.

Svatba na Praze 3

Foto: Archiv Svět svateb, Slevosvatba.cz

Krásná památka na svatební den

Pak už stačí jen fotoaparát na stativu a někdo, kdo jej bude obsluhovat. Samozřejmě se u něj mohou střídat i svatební hosté.

Balonky do fotokoutkuPompoms do fotokoutku

Pokud chcete váš svatební fotokoutek dotáhnout k naprosté dokonalosti, vezměte si s sebou ještě tiskárnu s fotopapírem a ještě na svatbě můžete fotografie vytisknout. Takto vytvořené fotografie se dají hned nalepit do svatební knihy hostů. Vytvoříte tak spolu s vašimi hosty krásnou památku na vaši svatbu. O svatební knize více zde >>>

Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2017 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.