Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Svatba na Moravě

Svatba ve vinném sklípku na jižní Moravě nebo svatba na zámku? Inspirujte se..

2018-04-24.Líbí se mi (6).Komentářů: 0

Svatba ve vinném sklípku na jižní Moravě nebo svatba na zámku? Inspirujte se..


Svatba na Moravě má své neotřelé kouzlo s atmosférou plnou tradičního folkloru.

 

Na svazích se rozprostírají ohromné vinice a ovocné sady, na polích se pasou koně. Pro svou romantičnost a mírumilovnost je Morava často vyhledávaná snoubenci ze všech koutů republiky. Svatba ve vinařství, na zámku nebo na některém z koňských rančů, možností a variant je veliká spousta.

Moravská svatba

Tradiční moravská svatba se nese ve víru pestrobarevných krojů a dávných obyčejů. Charakteristické nářečí, lyrické lidové písně, tanec a cimbálka k moravské svatbě neodmyslitelně patří.

Mimo vína je typická pro svatbu na Moravě slivovice a také frgály, tradiční koláče.

Foto: Vína z Moravy, vína z Čech (P.Krška), Valasskyfrgal.cz

Kapela nejen pro vaši svatbu na Moravě

Pokud hledáte profesionální hudební skupinu, která vám zahraje na vaší svatbě, přinášíme vám tip! Čtyřčlenná skupina Syrinx zaručeně rozproudí zábavu na vaší svatbě!

V jejich repertoáru najdete písničky české i zahraniční od 60.let do současnosti, od lidovek přes disko a je možné jej doladit dle přání snoubenců. Výběr skladeb je vždy podřízen složení posluchačů a momentální atmosféře panující na vaší svatbě. Více informací o kapele na svatbu – Syrinx.

Vaše kapela pro Moravskou svatbu
Skupina Syrinx

Speciální bonus pro novomanžele – kapela Syrinx pro váš první novomanželský tanec připraví píseň „na míru“. Vše naleznete na webu hudební skupiny na svatbu Syrinx.

Foto: Kapela Syrinx

© Copyright 2008 - 2024 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz