Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Svatba v Praze

Praha nabízí mnoho romantických míst pro uspořádání svatebního obřadu v klidném a historickém prostředí. Inspirujte se naším článkem.

2018-05-02.Líbí se mi (2).Komentářů: 0

Praha nabízí mnoho romantických míst pro uspořádání svatebního obřadu v klidném a historickém prostředí.

V Praze nelezneme mnoho romantických míst pro prožití celého svatebního dne, nebo jen uspořádání svatebního obřadu. Je zde mnoho variant, kde prožijeme krásné okamžiky, které se nám vryjí do paměti na celý život.

Svatební obřad v přírodě

Svatební den je možné prožít v romantické a intimní zahradě v samém srdci Prahy, na svahu vrchu Petřína, ve Vrtbovské zahradě. Pro svatební den jako v pohádce nám bude k dispozici také obora Hvězda se svým Letohrádkem Hvězda na Bílé Hoře. Obora je oázou klidu a pohody, je to místo jako stvořené pro vyslovení osudového „ano“. 

Foto: Archiv Svět svateb

Tradiční svatební místo

Mezi tradiční místa pro svatební obřad neodmyslitelně patří Staroměstská radnice, Trojský zámeček i Pavilon Grébovka s přilehlou vinicí. Svůj svatební slib můžeme složit i na Karlově mostě nebo na hladině Vltavy. Svatební fotografie a celou atmosféru, budou dokreslovat historické památky Prahy.

Svatba v nejkrásnějších pražských parcích

Uspořádejte si svatbu pod širým nebem v přírodě a současně v samém centru Prahy. Přečtěte si náš článek a nechte se jím inspirovat.

Přejít na článek>>

Netradiční svatební obřad

Pokud toužíme po svatbě v Praze, ale nechceme podlehnout tradičním místům a přejeme si něco originálního, pak pro nás jistě bude tím pravým zážitkem svatba v horkovzdušném balónu nad Prahou. Na zemi nalezneme např. Starou čistírnu odpadních vod v Bubenči, po svatebním obřadu pro nás bude připravena romantická prohlídka podzemních prostor osvětlených září svíček.

Doporučujeme: Romantická svatba v Národním domu na Vinohradech

Svatba je jednou z nejdůležitějších událostí vašeho života a každá nevěsta si přeje tento den prožít v pohádkovém prostředí s kouzelnou atmosférou. Právě takové místo naleznete v Národním domě na Vinohradech kde si budete moci vybrat ze 3 historických sálů – pro velké svatby je ideální Majakovského sál, pro středně velké svatby Společenský sál a Raisův sál a pro ty menší si můžete vybrat jeden ze 4 salonků.

Zjistěte si více o pohádkové svatbě v centru Prahy

Svatební obřad můžete mít přímo v Národním domě, nebo v blízkém kostele Sv. Ludmily. Kromě samotného svatebního obřadu Vám zajistíme také svatební hostinu dle Vašich představ a na přání i živou hudbu. Ubytování svatebních hostů Vám můžeme zajistit v nedalekém hotelu v docházkové vzdálenosti.

Foto: Národní dům na Vinohradech

Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2018 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.