Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Svatba v Praze

Praha nabízí mnoho romantických míst pro uspořádání svatebního obřadu v klidném a historickém prostředí. Inspirujte se naším článkem.

2018-05-02.Líbí se mi (6).Komentářů: 0

Praha nabízí mnoho romantických míst pro uspořádání svatebního obřadu v klidném a historickém prostředí.

V Praze nalezneme mnoho romantických míst pro prožití celého svatebního dne, nebo jen uspořádání svatebního obřadu. Je zde mnoho variant, kde prožijeme krásné okamžiky, které se nám vryjí do paměti na celý život.

Svatební obřad v přírodě lze zažít i v Praze

Svatební den je možné prožít v romantické a intimní zahradě v samém srdci Prahy, na svahu vrchu Petřína, ve Vrtbovské zahradě. Pro svatební den jako v pohádce nám bude k dispozici také obora Hvězda se svým Letohrádkem Hvězda na Bílé Hoře. Obora je oázou klidu a pohody, je to místo jako stvořené pro vyslovení osudového „ano“. 

Foto: Archiv Svět svateb

Tradiční svatební místa v Praze

Mezi tradiční místa pro svatební obřad neodmyslitelně patří Staroměstská radnice, Trojský zámeček i Pavilon Grébovka s přilehlou vinicí. Svůj svatební slib můžeme složit i na Karlově mostě nebo na hladině Vltavy. Svatební fotografie a celou atmosféru, budou dokreslovat historické památky Prahy.

Svatba v nejkrásnějších pražských parcích

Uspořádejte si svatbu pod širým nebem v přírodě a současně v samém centru Prahy. Přečtěte si náš článek a nechte se jím inspirovat.

Přejít na článek >>

Netradiční svatební obřad

Pokud toužíme po svatbě v Praze, ale nechceme podlehnout tradičním místům a přejeme si něco originálního, pak pro nás jistě bude tím pravým zážitkem svatba v horkovzdušném balónu nad Prahou. Na zemi nalezneme např. Starou čistírnu odpadních vod v Bubenči, po svatebním obřadu pro nás bude připravena romantická prohlídka podzemních prostor osvětlených září svíček.

DOPORUČUJEME: Konferenční centrum GreenPoint

Stále hledáte svatební místo kde prožijete skutečně nezapomenutelnou svatbu v Praze uprostřed zeleně? Konferenční centrum GreenPoint je tím ideálním místem. Oslavte váš velký den v moderních prostorách a na přilehlé terase či zahradě s dětským hřištěm.

Co vše v GreenPointu nabízí?

Ať už plánujete velkolepou oslavu se vší pompou nebo jenom drobnou svatbu, připraví vše podle vašich přání až do nejmenšího detailu. Samozřejmostí je profesionální catering podle vašich představ, parkování, možnost grilování a využití ohniště a mnoho dalšího.

Foto: GreenPoint

DOPORUČUJEME: Zámecký areál Ctěnice – The Granary Hotel

Opravdu výjimečný hotel na okraji Prahy jako stvořený pro romantické svatby, nacházející se v zámeckém areálu Ctěnice s krásným zámeckým parkem. Svatební obřad je nejpůsobivější v altánku v zámecké zahradě. Prohlédněte si fotogalerii a přesvědčte se.

Zjistit více o The Granary Hotelu

V The Granary Hotelu je možné uskutečnit jakékoli vaše svatební přání. Koordinátorka hotelu The Granary vám připraví kompletní svatební servis ve vašem stylu a vy si budete moci svojí svatbu užít na 100%. Stačí jen zavolat, přijít a vše společně domluvit. Vaše svatba snů se promění ve skutečnost.

Foto: The Granary Hotel

Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2018 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz