Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Svatební podvazek

Svatební podvazek musí mít každá nevěsta a nemusí být jen v klasické modré barvě.

2019-06-02.Líbí se mi (2).Komentářů: 0

Svatební podvazek musí mít každá nevěsta a nemusí být jen v klasické modré barvě.

Podvazek pro nevěstu původně sloužil k udržení punčošek. Dnes je to spíše tradiční symbol a sexy doplněk.

Modré svatební podvazky

Nevěsta má mít něco nového, starého, půjčeného a modrého. Právě modrá barva podle tradic symbolizuje barvu věrnosti. Modrý svatební podvazek patří k tradičním doplňkům. K dostání jsou krajkové i v jednoduchém provedení.

Samozřejmě svatební podvazky existují i v jiných barvách. Tradiční barvou podvazků je bílá. Tato romantická barva se nejvíce hodí ke svatebním šatům. Barvu podvazku kombinujte se svatebním spodním prádlem. Ve fantazii se meze nekladou. Červená, fialová nebo černá? Buďte sexy!

Kdo daruje svatební podvazek?

Sami jsme pátrali, od koho by měla nevěsta dostat svatební podvazek. Od kamarádek na rozlučce se svobodou? Od svědka či od maminky? My sami nevíme, co můžeme říci s jistotou, ať vám ho koupí kdokoliv, bude to váš jediný svatební podvazek. Nechejte si ho jako vzpomínku na krásné chvíle.

Svatební hry s podvazkem

S podvazky si užijete spoustu srandy a ne jenom v ložnici. Existuje spousta her, kterými můžete rozptýlit zábavu na svatbě. V jedné z nich musí ženich nevěstě stáhnout svatební podvazek bez pomoci rukou. Pokud bude úspěšný, může se hrát dál. Ženich vystřelí podvazek mezi ostatní muže. Kdo je zasažen, získá na rok ohromnou sílu. A pokud nechcete střílet, může svědek svatební podvazek vydražit. V tomto případě je vhodné mít podvazky dva.

Foto: Svatební dekorace

Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2019 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz