Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Fotokoutek na vaši svatbu

Proměňte svatební párty v nezapomenutelný zážitek.

2022-01-04.Líbí se mi (4).Komentářů: 0

Hodí se pro všechny věkové kategorie, je vhodný jak pro děti, tak pro starší generace díky jeho velice snadné obsluze a manipulaci.

Fotokoutek všechny zabaví a ještě si odnesou památku

Jste právě uprostřed plánování vaší svatby a přemýšlíte, jak zabavit během celého dne svatební hosty? Fotokoutek je jednoznačně skvělou volbou. Fotokoutek Funbox na svatbu hosty nejen zabaví, ale z vaší veselky neodejdou s prázdnou. Odnesou si krásnou vzpomínku v podobě fotografie. A ne leda jaké fotografie. Fotografie z fotokoutku nastavíme, jak si budete přát.

„Proměňte svatební párty v nezapomenutelný zážitek.“

Jaké jsou hlavní výhody fotokoutku Funbox na svatbě?

  • Baví hosty během celého dne, nebo ve vybrané části vašeho svatebního dne. Vše je na domluvě. Fotokoutek Funbox si můžete pronajmout na jak dlouho budete chtít.
  • Celý fotokoutek může být podle vašich představ. Díky široké škále rekvizit budou fotografie originální a zábavné. Hosté si odnesou milou vzpomínku a skvěle se pobaví. Pokud si z našich rekvizit nevyberete, rádi vám vytvoříme rekvizity přímo na míru.
  • Fotokoutek Funbox tiskne velice kvalitní fotografie. Zapomeňte na fotografie z polaroidu. Z fotokoutku obdržíte fotografii v klasickém rozměru 10×15 cm v té nejvyšší kvalitě.
  • Máte tematickou svatbu? Vytvoříme vám do pozadí vašich fotografií, co si budete přát. Zátiší Havaje, Eiffelovou věž nebo třeba i Saharu. Přidat můžeme i datum svatby a iniciály novomanželů, aby se na takovou událost nikdy nezapomnělo.
  • Doprava a profesionální obsluha je samozřejmostí. Vše provádí vyškolení odborníci, kteří vám poradí, kam nejlépe fotokoutek umístit. Stejně jako následná demontáž a úklid proběhne diskrétně a nenaruší zábavu na svatbě.
  • Můžete vytisknout tolik fotografií, na kolika se domluvíme. Vytištění trvá opravdu chviličku a ihned můžete lepit do svatební knihy, jako překvapení pro novomanželé.
  • Všechny fotografie bezpečně uložíme na zvolené úložiště. Můžeme také okamžitě sdílet i na sociálních sítích.

Jsou všechna uvedená pozitiva stále málo, abyste se rozhodli pro tu nejlepší zábavu na svatbu?

Neváhejte se sejít osobně a zeptat se na všechny detaily a vymoženosti, které fotokoutek umí. Vybírejte z osvědčených dodavatelů a nezapomeňte na recenze. Podívejte se i na doplňkové služby a výhodné balíčky, které jsou často s fotokoutkem nabízeny. Například služby DJe, nebo moderátora. Popřípadě pouze ozvučení obřadu či večerní diskotéky. Možností je mnoho, stačí si vybrat.

To zas bude ráno - svatební fotokoutek Funbox
Alkoholik - svatební fotokoutek Funbox
© Copyright 2008 - 2024 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz