Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Český národ je národ pivařů a není nic jednoduššího než si svatební hosty získat právě pivem.

Nechte si od sládka uvařit vlastní pivo! Vaše svatba získá na originalitě a bude unikátní stejně jako vlastní značka piva. Jste zapálení milovníci piva? Tak čtěte dále, toto je právě pro vás!

Pivo světlé, tmavé, polotmavé, jantarové atd., pivo slabší i silnější – více stupňové až 25°. V Pivovaru Lužiny si můžete nechat uvařit pivo na svatbu přesně podle chuti.


Jen pozor,
příprava a samotné vaření piva je složitý proces, dlouhý cca 3 měsíce!


Svatební oslava přímo v pivovaru i s ochutnávkou

Milovníci piva si v Pivovaru Lužiny přijdou opravdu na své. Mimo konzumace vlastního piva jistě uvítají i svatební párty přímo v salonku nebo v prostorné pivovarské restauraci. Během oslavy mohou probíhat prohlídky pivovaru nebo ještě lépe, přímo ochutnávky různých druhů piv!

Dobré pivo v kombinaci s vynikajícím jídlem bude opravdu nezapomenutelným zážitkem. Vaši přátelé a rodina se po slavnostním obřadu velmi rychle uvolní právě u půllitru lahodného moku.

Svatební pivo

Pivo na svatbu – pivní catering

Oblíbené pivo ze stálé nabídky Pivovaru Lužiny či přímo vaše speciálně uvařené pivo na svatbu můžete podávat ve svatební den kdekoliv. Z pivovaru vám jej v sudech dovezou po dohodě kamkoliv.

Svatební pivo jako originální výslužka

Chcete mít netradiční svatební výslužku a poděkování svatebním hostům? Není originálnější svatební výslužky pro vaše hosty, než lahev piva s vaší osobitou svatební etiketou.

Jako poděkování pro vaše hosty můžete nechat nalahvovat vaše svatební pivo. Nebo pokud máte v Pivovaru Lužiny oblíbené pivo a chutná vám jen to jedno jediné, můžete darovat právě to s vlastní originální etiketou. Vybírat můžete z PET Lahve 1l či skleněné 0,5l. Stačí jen dodat grafický návrh vlastní etikety a originální výslužka je na světě!


Svatební pivo můžete darovat novomanželům i jako svatební dar.


 • Pivovar

  Pivovar

 • Pivovar1

  Pivovar1

 • Svatební pivo světlé

  Svatební pivo světlé

 • Svatební pivo tmavé

  Svatební pivo tmavé

 • Svatební pivo1

  Svatební pivo1

 • Svatební pivo2

  Svatební pivo2

 • Pivovar Lužiny

  Pivovar Lužiny

 • Svatební pivo

  Svatební pivo

 1. Pivovar
 2. Pivovar1
 3. Svatební pivo světlé
 4. Svatební pivo tmavé
 5. Svatební pivo1
 6. Svatební pivo2
 7. Pivovar Lužiny
 8. Svatební pivo
© Copyright 2008 - 2024 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz