Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Svatební hostina a obřad na Praze 2

Uspořádejte si svatební obřad i hostinu na romantických místech Prahy 2. Čtěte dál.

2016-05-31.Líbí se mi (0).Komentářů: 0

Uspořádejte si svatební obřad i hostinu na romantických místech Prahy 2.

Kde prožijeme svůj svatební den? Romantický den, kdy se z nás stane pan a paní, můžeme prožít v samém centru Prahy!

Může nás to překvapit, ale Praha 2 nám nabízí krásná místa pro uskutečnění našeho svatebního dne. Samotný svatební obřad i hostina můžou probíhat v romantickém prostředí jak venku, tak i uvnitř.

Ideální místa pro svatební obřad i hostinu na Praze 2

Zimní zahrada hotelu Green Garden Restaurant je ideálním místem pro svatební hostinu. Jde o originální prostředí s motivem květin, které udrží romantickou a šťastnou atmosféru, kterou si přineseme ze samotného svatebního obřadu. Restaurace se pyšní skvělou domácí i mezinárodní kuchyní, kterou se může zajímavě obohatit naše svatební menu.

Romantické, historické místo s novorenesančními prvky, kde lze uspořádat jak svatební obřad, tak svatební hostinu je Národní dům na Vinohradech. K dispozici máme 4 salonky i živou hudbu.

Svatba na Praze 2

Foto: Archiv Svět svateb

Obřad v Praze za deště i sluníčka

Havlíčkovy i Riegrovy sady nabízí romantické prostředí jako stvořené pro svatební veselení. Pokud si obřad i svatební hostinu chceme užít v poklidnější části Prahy 2, tak to jsou ta pravá místa pro nás. Oba sady nabízejí místa pro zahradní radovánky spojené s grilováním i tancem. Samozřejmostí jsou zastřešené prostory a sály, kde ve svatební hostině lze pokračovat za špatného počasí.

Na co nezapomenout

V Praze 2 na nás dýchá spousta historie a architektury, které lze využít. Nemusíme se držet pouze v místě svatebního obřadu nebo hostiny, ale můžeme vyběhnout i kousek dále do ulic či parku, kde s fotografem a svými blízkými můžeme vytvořit krásnou památku na náš velký den.

© Copyright 2008 - 2024 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz