Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Svatba na Kampě v romantickém zákoutí Prahy

Kampa je jedním z nejromantičtějších a nejmalebnějších míst v Praze.

2017-12-16.Líbí se mi (1).Komentářů: 0
Úvod/Články/Svatební místa/Svatba na Kampě v romantickém zákoutí Prahy

Kampa je jedním z nejromantičtějších a nejmalebnějších míst v Praze, je obklopená překrásnou přírodou a množstvím památek.

“Svatba na Kampě, to je jedinečný obřad v srdci Prahy, výtečná svatební hostina, ale i nezapomenutelná a originální zábava!”

Kampa je jedním z nejromantičtějších a nejmalebnějších míst v Praze, je obklopená překrásnou přírodou a množstvím památek.


Řekněte si své ANO právě na malebné Kampě.


Tajuplný ostrov Kampa je uměle vytvořen mezi Vltavou a Čertovkou, kterou jistě dobře znáte z českých filmů a pohádek.

Svatba v Pražských Benátkách

Čertovka protéká okolo Kampy mezi domky, které jsou nazývány Pražské Benátky. Zde se nachází typické mlýnské kolo.

Vydejte se na svatební plavbu Pražskými Benátkamidoposud nepoznanými a tajemnými zákoutími matičky Prahy. Svatba pro vás bude dvojnásob nevšedním zážitkem. Pražské Benátky disponují flotilou sestávající ze Salónní rychlolodi Nepomuk, téměř desítkou menších plavidel a pravou italskou gondolou Eleanorou.

Svatební obřad na lodi pod velením kapitána

Kapitán lodi

Obřad, hostina a večerní svatební párty i pro větší počet svatebčanů může proběhnout na Salónní rychlolodi Nepomuk, která je úplně nejstařší osobní lodí na Vltavě.

Menší svatba ocení absolutní soukromí na menších plavidlech typu Vodouch (repliky historických přívozů z 19.stol), která jako jedny z mála vplouvají na Kampě do Čertovky.

Foto: Pražské Benátky

NÁŠ TIP: Svatební hostina „na souši“ v Altánech Kampa

Po svatebním obřadu je na programu svatební hostina, ta může probíhat „na souši“ v jedinečném prostředí Kampy. Ihned vedle Čertovky se nachází romantická restaurace Altány Kampa, přímo v srdci Prahy. Z restaurace Altány Kampa se naskýtá nádherný výhled na romantický park Kampa a vy i vaši hosté tak můžete poslouchat šumění stromů a zurčení Čertovky.

Svatební hostina kousek od Čertovky

Pro svatbu jsou k dispozici dva prosklené altány, salónek a v případě příznivého počasí i jedna ze tří teras. Výhodou pro hosty je parkoviště přímo u restaurace, které v centru Prahy málokdy naleznete.

Servírované svatební menu nebo raut?

V restauraci Altány Kampa vám rádi připraví tří, čtyř nebo pětichodové svatební menu nebo svatební raut. Při uspořádání svatební tabule je hostina možná až pro 36 osob, v letních měsích lze na svatební raut současně využít vnitřní i venkovní prostory až pro 180 osob.

Mimo výtečné hostiny vám v restauraci rádi zajistí další doplňkové služby: dekorace svatební tabule, svatební dort, ale i DJ, kapelu či profesionálního fotografa.

Foto: Altány Kampa

Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2018 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
AKCE 2018

Doporučujeme: 

Milý dárek pro Vaše hosty

Akce na svatební sezónu 2018 (sleva 10%)

– upomínka a poděkování pro svatebčany
– výběr z 10 typů písem
– možnost vložení různých motivů
– umístění textu na střed nebo na konec
– krásně čitelné v barvě přírodního dřeva
Gravírované svatební tužky